Nabízené služby

Výplně na bázi kyseliny hyaluronové 

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové jsou látky tělu vlastní, které se aplikují pod kůži za účelem vyhlazení a vypnutí stárnoucí pokožky, modelaci kontur obličeje, vyplnění jeho objemu, revitalizaci dekoltu, krku nebo rukou, a také ke zvětšení objemu rtů. Anestezii provádíme lokálně, někdy jen ve formě znecitlivujícího krému. Délka zákroku záleží na druhu výplně a velikosti ošetřované plochy. Návrat k běžným aktivitám je možný bezprostředně po zákroku.

Výplně na bázi hydroxyapatitu

              V našem zdravotnickém zařízení používáme látku Radiesse, která je svým unikátním složením vhodná k výplni                          hlubokých vrásek, konturaci obličeje a k dosažení mírného liftingu obličeje. Tato látka stimuluje přirozenou                                novotvorbu kolagenu, čímž dochází k vyplnění vrásek a celkovému zpevnění kůže.

Botulotoxin 

Botulotoxin relaxuje mimické svaly, které způsobují vrásky a po jeho aplikaci se pleť po dobu 6-12 měsíců vypne a vyhladí. Aplikace je vhodná v situaci, kdy se vrásky ještě zcela neprojevily, nebo chceme-li tyto známky stárnutí zmírnit a oddálit. Botulotoxin je možno aplikovat již při prvních známkách vzniku kožní rýhy v oblastech, kde se nevyhovující vrásky tvoří nejčastěji. V dermatologii je botulotoxin používán ve dvou základních indikacích, ke kosmetickému ovlivnění vrásek a k dočasnému snížení fokální hyperhidrózy (nadměrné pocení). Jedná se hlavně o oblast čela, kořene nosu a zevních očních koutků. V případě nadměrného pocení aplikujeme do podpaží, plosek nohou a dlaní.

Enzymoterapie 

Enzymy jsou organické molekuly poměrně složité struktury proteinového charakteru, účinkující ve všech procesech výměny látek v živých organismech. Mají zásadní význam, protože bez nich by základní pochody "destrukce a konstrukce či jen rekonstrukce" nemohly proběhnout. Obecně se tedy jedná o tzv. BIOkatalyzátory vhodné pro široké spektrum ošetření. Enzymoterapie stimuluje lymfatický a cévní systém a obnovuje výživu a okysličování pokožky, které je nezbytné k proliferaci nových buněk. Rovněž stimuluje novotvorbu kolagenu, čímž obnovuje strukturu pokožky.

Injekční Lipolýza - Během lipolýzy se aplikuje tenkou jehlou látka přímo do nežádoucího nahromaděného tuku. Efekt injekční lipolýzy lze pozorovat s odstupem 4 až 6 týdnů, kdy se tuk postupně odbourává. Jedná se o šetrný způsob pro doladění tělesných křivek. Je vhodná pro použití v obličejové části (podbradek) i na těle (vnitřní strana stehen, paže, břicho...). Bezbolestná metoda nevyžadující následnou rekonvalescenci, trvá pouze pár minut. Velkou výhodou je, že tuk je odstraněn rovnoměrně. Po zákroku navíc nezůstávají jizvičky a ihned se můžete vrátit do zaměstnání.

Hyaluronidáza - Rozpuštění kyseliny hyaluronové, a to v případě, že nebyla správně aplikována, pacient není spokojen s konečným efektem a výsledek neodpovídá jeho představám nebo u klienta došlo k nežádoucímu efektu (prosvítání materiálu, okluze cévy).

Kolagenáza - Pomáhá při problémech s pomerančovou kůží nebo fibrózní celulitidou. Pomocí enzymu kolagenáza můžeme tyto projevy zmírnit a snížit jejich výskyt. Injekčně je aplikován tento enzym na problematické partie. Jeho účinek zvýšíme zároveň aplikováním topických produktů značky PB Serum Smooth, které jsou určeny pro domácí použití.

Biorevitalizace 

Moderní a velmi účinná forma omlazení. Během biorevitalizace se injekčně vpravuje pod kůži kyselina hyaluronová a to ve speciální formě, která spouští řadu reakcí nutných k regeneraci kůže. Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí lidské pokožky a má velkou hydratační schopnost, čímž činí pokožku pevnou a pružnou. Jedná se o účinný způsob boje s prvními příznaky stárnutí pleti. Pomáhá také k řešení jiných problémů, například je-li kůže příliš suchá, obličej má mdlou šedivou barvu nebo pigmentové skvrny. Biorevitalizace není věkově omezena, jako je tomu u jiných omlazovacích postupů. Pro lepší výsledky doporučujeme opakovat zákrok 3x celoročně.

Infuzní terapie 

Podání vitamínů infuzemi má oproti užití ústy výhodu mnohonásobně vyšší koncentrace účinných látek. Infuzí se vitamíny dostanou přímo do krve v množství, které je oproti běžnému preventivnímu užívání ústy mnohem účinnější. Aplikace je vhodná pro všechny, kteří trpí psychickým nebo fyzickým stresem, opakovanými infekcemi, alergiemi, revmatickými chorobami, autoimunitním onemocněním, nádorovým onemocnění nebo jako prevence a posílení imunity.

Kromě prevence je takto vysoké množství vitamínů schopné přímo odstranit potíže způsobené jejich nedostatkem.Standardní postup infuzní terapie vitaminem C představuje podání 7,5 g vitaminu, který je naředěný do 100 ml fyziologického roztoku. Čas podání jedné dávky je 25-30 minut. Po aplikaci infuze je nutné dodržet pitný režim 2-3 l za den.


Mezoterapie 

Mezoterapie je technika, při které se do střední vrstvy kůže injekčně zavádějí aktivní látky - léčebné roztoky, které obsahují vysoké koncentrace vitamínů a koenzymů aminokyselin. Základní účinky jsou regenerace a hydratace pleti, vyhlazení jemných vrásek, celkové zlepšení vzhledu a kvality pokožky.

​Mezoterapie řeší široké spektrum problémů jako například akné, jizvy, projevy stárnutí, rozšířené póry, nesjednocený tón pokožky, padání vlasů a další.

Chemický peeling 

Rychlý a účinný postup používaný k omlazení, rejuvenizaci a regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad. Chemický peeling je zcela neinvazivní a vhodný pro všechny, kdo očekávají rychlé zlepšení vzhledu pleti. Trvá pouze několik minut a používá se při něm peelingová směs ze speciálních přípravků s různou koncentrací kyselin (glykolové, salicylové, citronové, mléčné, atd.) Působením kyselin dochází k razantnímu vyčištění pokožky, zmenšení pórů, projasnění, zlepšení její hydratace a pružnosti. Rovněž dochází k vyhlazení jemných vrásek, zmírnění pigmentací a barevnému sjednocení pleti. Tato metoda také účinně řeší léčbu akné. Po ošetření dochází k redukci tvorby mazu, stažení pórů i částečnému vyhlazení jizviček způsobené tímto onemocněním v minulosti. Zlepšuje pružnost pokožky a vyhlazuje jemné vrásky. Zesvětluje pigmentové skvrny a sjednocuje tón pleti. Snižuje a reguluje tvorbu mazu, vhodný při akné a postakné. Samotná regenerace pleti je pozorovatelná bezprostředně po zákroku. Dle typu pleti se tento zákrok provádí v několika stupních. Rozlišujeme tak chemický peeling na hluboký, středně hluboký a povrchový. Doporučujeme 4 návštěvy jaro/podzim.

Biorepeel - Inovativní dvoufázový peeling, který řeší široké spektrum kosmetologických problémů. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Čistí povrch pokožky, vyhlazuje mimické i věkem způsobené vrásky, odstraňuje stopy po akné, zmenšuje póry a obnovuje svalový tonus. Vhodný na obličej i tělo. Účinek je založen na mírném olupování v kombinaci se silnou proliferací kůže. Doporučujeme minimálně 3 návštěvy celoročně.

Kosmetické ošetření lékařskou kosmetikou Hydropeptide 

Pokud se chcete zbavit i těch nejmenších nedokonalostí, vyberte si z řady kosmetických ošetření právě to, co vaše pleť potřebuje. Hydropeptide používá vyváženou kombinaci rozmanitých peptidů, což bylo ověřeno na klinické úrovni v rámci nadále pokračujících výzkumů. Cílem Hydropeptidové péče je učinit kůži obličeje a těla mladistvě pevnou a hladkou, zářící a vypnutou. Omlazení, čištění ultrazvukovou špachtlí nebo luxusní peeling.